Pers

De afdeling communicatie is tijdens kantooruren (08:15 – 17:15) te bereiken via het algemene nummer van de Unie van Waterschappen: 070 - 351 97 51. Of per mail via: pers@uvw.nl. Je kunt ook rechtstreeks contact opnemen met een van de communicatieadviseurs.

Buiten kantooruren kun je bellen met de perstelefoon: 070 – 351 98 00.

Jane Alblas

Communicatieadviseur
06 – 35 11 23 45
jalblas@uvw.nl

  • Waterschapsverkiezingen 2023
  • Tijdschrift Het Waterschap

Judith de Jong

Communicatieadviseur
06 – 23 19 55 97
jjong@uvw.nl

  • Aanpassing belastingstelsel
  • Geborgde zetels
  • Duurzaamheid (energie en circulaire economie)
  • Innovatie
  • Interbestuurlijk programma (IBP)
  • Rioolwaterzuivering
  • Tijdschrift Het Waterschap
  • Campagne Waterbazen

Jurjen Jongepier

Communicatieadviseur
06 – 20 71 91 42
jjongepier@uvw.nl

  • Crisiscommunicatie
  • Exoten (waaronder muskus- en beverratten)
  • Waterkwaliteit
  • Zwemwater

Rob Spit

Communicatieadviseur
06 – 57 06 72 47
rspit@uvw.nl

  • Internationaal (Dutch Water Authorities en Blue Deal)
  • Waterinnovatieprijs (innovatie)
  • Waterkwantiteit (natuur, klimaatverandering, droogte)
  • Waterveiligheid

Annemie van Kempen

Communicatieadviseur
06 – 83 82 98 19
akempen@uvw.nl

  • Bedrijfsvergelijkingen
  • Financiën (belastingen)
  • Inkoop en aanbesteding
  • Juridische zaken (Omgevingswet)
  • Informatieveiligheid en moderne overheid
  • Educatie
Deel dit via:
FacebookTwitterLinkedIn